Замяна на стока
След разговор и потвърждение - пътеки не се заменят, защото работният процес с вашите конкретни размери започва мигновено.
В случай, че желание за замяна бъде изявено в момента на получаване на стоката (след преглед), клиентът има право да поиска замяна, но:
- куриерската услуга за връщане на първия килим и получаване на новия се заплаща от клиента
- новият килим се изпраща само след като оригиналния бъде получен и прегледан от търговеца
Клиентът има право да поиска замяна, но:
- килимът трябва да бъде получен от търговеца не по-късно от 14 дни след първичната доставка
- килимът трябва да бъде в перфектно състояние, както е получен
- килимът трябва да бъде добре опакован и изпратен с разрешен преглед до Домтекс на бул. Симеоновско шосе 128, София
Връщане на стока
Пътеки не се връщат, защото са специално подготвени за вас.
В случай, че желание за връщане бъде изявено в момента на получаване на стоката (след преглед), клиентът има право да се откаже от килима, но:
- куриерската услуга за връщане се заплаща от клиента
Клиентът има право да се откаже от закупения килим, но:
- килимът трябва да бъде получен от търговеца не по-късно от 14 дни след доставката
- килимът трябва да бъде в перфектно състояние, както е получен
- към пратката трябва да бъде изпратен (или до имейл: [email protected]) попълнен формуляр за отказ, в който задължително присъства и банкова сметка, по която сумата да бъде възстановена
- килимът трябва да бъде добре опакован и изпратен с разрешен преглед до Домтекс на бул. Симеоновско шосе 128, София
формуляр за отказ може да намерите тук